FRANKE

Швейцарська компанія Franke, провідний виробник техніки для кухонь, мийок, змішувачів та аксесуарів! Franke - втілення інноваційних технологій, вишуканого стилю та неповторного дизайну!

Контакти +38 (066) 092-62-00 https://franke-market.com.ua/
Графік роботи Пн-Пт: 10:00-21:00 Сб-Нд: 10:00-21:00
Розміщення Block B, level 2 подивитися на схемі
  • Italian Trulli

Franke — втілення інноваційних технологій, вишуканого стилю та неповторного дизайну! Секрет успіху і процвітання компанії Franke — у використанні інноваційних технологій, унікального і неперевершеного дизайну, а також у використанні екологічних матеріалів і турботі про навколишнє середовище. Будь-яке кухонне рішення повинно працювати точно і приносити максимум задоволення у використанні, так як виробник ставить людей на перше місце, і враховує індивідуальність кожної кухні!
У виробництві продукції використовуються тільки високоякісні матеріали та новітні технології. Всі товари мають знаки якості та світові нагороди за дизайн.
Асортимент продукції: мийки, витяжки, духові шафи, варильні поверхні, посудомийні машини, мікрохвильові печі, кавоварки, подрібнювачі відходів, сортувальники відходів, дозатори та різноманітні аксесуари.