Мир Дубленок и Кожи

«Мир Дубленок и Кожи» – це українська роздрібна мережа мультібрендових магазинів верхнього одягу зі шкіри та хутра. Завдяки незмінно високій якості та гнучкій ціновій політиці, магазин швидко отрим...

Контакти +38 (096) 00-00-534 https://mdk.ua/ua/
Графік роботи Пн-Пт: 10:00-22:00 Сб-Нд: 10:00-22:00
Розміщення подивитися на схемі
  • Italian Trulli

«Мир Дубленок и Кожи» – це українська роздрібна мережа мультібрендових магазинів верхнього одягу зі шкіри та хутра. Завдяки незмінно високій якості та гнучкій ціновій політиці, магазин швидко отримав визнання в Україні, а відповідальне ставлення до кожного клієнта стало запорукою довіри покупців. Зараз магазини працюють у Києві, Харкові, Краматорську і мережа продовжує динамічно зростати!

У магазинах мережі «Мир Дубленок и Кожи» представлений великий асортимент ексклюзивних жіночих та чоловічих виробів з високоякісного хутра, дублянок, пуховиків, пальто і шкіряних курток, а також різноманітних аксесуарів (сумки, шапки, шарфи, рукавички).

З 1996 року мережа роздрібних магазинів «Мир Дубленок и Кожи» співпрацює з найбільшими виробниками верхнього одягу з Італії, Греції, Туреччини та інших країн, що дозволяє формувати кращі колекції товарів.