ювелірні прикраси

Графік роботи Пн-Пт: 10:00-22:00 Сб-Нд: 10:00-22:00
Телефон 0 (800) 300 585 38 067 428 92 52
Розміщення Block B, level 3 подивитися на схемі
Сайт stolychnashop.com.ua/ua/

Столична Ювелірна Фабрика – це місце, де мистецтво й ремесло об’єднуються заради створення дивовижних прикрас. Компанія має багаторічний досвід у ювелірній галузі, працюючи вже понад 26 років, об’єднує найкращих українських майстрів та являється лідером з виробництва ювелірних прикрас на українському ринку. Компанія має понад 160 фірмових магазинів по всій Україні та власний інтернет-магазин.

На сьогодні компанія єдина з великих виробників, що здійснює БЕЗСТРОКОВЕ (ПОЖИТТЄВЕ) СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ всіх ювелірних виробів, що були куплені у фірмових магазинах та на сайті інтернет-магазину.

Безумовною перевагою Столичної Ювелірної Фабрики є продаж прикрас за цінами виробника та контроль якості ювелірних виробів на всіх етапах – від виробництва до продажу.

Для клієнтів діє зручна бонусна програма з постійними знижками та акціями, яка дає змогу купувати прикраси за ще доступнішими цінами. Оплатити покупку прикрас можна у декілька способів: з використанням миттєвої розстрочки, оплатою частинами від ПриватБанку та Монобанку. Також діє вигідний та швидкий обмін старих прикрас на нові.