Запрошуємо на виставку картин та скульптур!

18 Вересня 2023

Запрошуємо на виставку живопису та скульптур у ТРЦ COSMO MULTIMALL!

З 5 по 19 жовтня відбудеться виставка живопису та скульптур «Середина дороги» київського митця Олександра Яновича.

Серед  робіт на виставці експонуватиметься живописна серія з 12 полотен “Це війна”. Головна ідея полягає в тому, що кожен колір на полотні символізує війну, і кожна емоція пов’язана з нею. Кожна дія – бодай на мить наближає або віддаляє перемогу. 11 картин демонструють різні аспекти життя під час війни, а дванадцята картина має приховану загадку, яку митець пропонує розгадати.

Тему шляху, повного перешкод, продовжує і живописна серія «Дійство», дійовими особами якої є вершники апокаліпсису, а остання картина має назву «Відкритий фінал».

Зверніть увагу ще й на скульптури. Виділяється одна, з назвою «На полі Фландрії» (відсил до історії Червоного маку, як символа “Ніколи знову”). Вона зроблена на уламках ракети ППО, що захищає Київ.

Олександр Янович про свою виставку: «Середина дороги – це місце, проміжок, відрізок шляху, коли вже далеко від початку, але ще зовсім не видно кінця. Коли це радісний, легкий, творчий шлях, – то на біса той кінець? А коли то чума та війна? Краще б не було того початку… Але ж він був, вона є. Важка, непередбачувана і часом невблаганна. Коли Перемога – єдиний можливий вихід, але для її настання недостатньо зусиль не тільки будь-якої окремої людини, а і всієї спільноти. А чого буде достатньо? Це стане відомо після… Знаю лише, що точку неповернення пройдено. І нині ми лише (або вже) на середині дороги, але ж добре там, де ми є… І там, де будемо!».

 

Автор виставки – Олександр Янович: http://oles-ya.whiteworld.net/

Чекаємо на вас у BLOCK C поверх 3 на території кінотеатру KINOMAN
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, ТРЦ COSMO MULTIMALL