ITIS Cafe – особливий заклад, гурме-бутік, в якому ви знайдете унікальні колекції незвичайних, смачних і корисних десертів Мочі.

Графік роботи Пн-Пт: 10:00-21:00 Сб-Нд: 10:00-22:00
Телефон +38 (095) 313-89-32
Розміщення Block B, level 3 подивитися на схемі
Сайт www.itis.cafe/

itis.cafe – проект, який представляє унікальну колекцію продуктів, що розкривають нові, цікаві смакові враження.

У itis.cafe представлені японські десерти мочі з інноваційним крем-морозивом, Данго з рису (Японія), унікальні продукти з: чаю Матча (Японія), Кальпіса (Японія) і ароматного японського цитруса Юзу (Японія), плодів Манго (Індія) і багато іншого.

itis.cafe – поєднання сучасного дизайну і технологій з високою якістю і оригінальним смаком натуральних автентичних продуктів різних культур з якісним сервісом.

Жити зі смаком – з користю для себе!

Концепція

Дегустаційне кафе – це місце, де вам приготують і подадуть продукт в оригінальному вигляді, що розкриває правильне розуміння його смаку.

У кафе можна спробувати як основну колекцію автентичних продуктів, так і незвичайні сезонні новинки, перетворюючи кожен день життя на свято. Спеціально підібрана музична колекція, чистота стилю і якісний сервіс роблять кожне нове відвідування бажаним… З користю для себе!

Бутік-кафе – це можливість взяти з собою продукти itis.cafe і насолодитися смаком, не перериваючи свій динамічний ритм життя. Подаруйте собі і близьким людям насолоду новими дивовижними враженнями.

Жити зі смаком – з користю для себе!

itis.cafe робить доступним найкраще з різних культур, підвищуючи якість нашого повсякденного життя.

Ласкаво просимо в світ нових вражень!